Služby

Naše služby zahrnují nejzajímavější půjčky, které lze aktuálně na českém trhu nalézt. Jestliže jste se dostali do situace, kterou je třeba řešit za pomoci finanční „injekce“, využijte naši nabídku. Garantujeme Vám individuální přístup a mnoho dalších výhod.

Proč s námi?

Půjček je na internetu jako máku. Proč ale spolupracovat právě s námi? Důvodů je hned několik. Subjektů, které Vám poskytnou půjčku, dnes existuje dvanáct do tuctu a každý Vám bude samozřejmě nabízet právě svůj produkt jako nejkvalitnější na trhu. Proč si tedy vybrat právě nás?

V prvé řadě už nebudete muset nikdy jednat s věřitelem. Po poskytnutí půjčky se o Vás postaráme i následně, bude-li to stávající situace vyžadovat. Nemusíte se proto obávat, že bychom Vás opustili – o každého klienta pečujeme individuálně a dlouhodobě.

Vyřídíme rovněž veškeré podklady a postaráme se i o vyčíslení závazků. Pokud si chcete jednoduše a rychle půjčit, jsme tu pro Vás. Poskytneme Vám veškeré informace, takže budete od začátku do konce „v obraze“.

Samozřejmě chápeme, že když jde o finance, je na místě obezřetnost. Nebráníme se proto vůbec tomu, abyste si přivedli vlastního právního zástupce. Nemáme co skrývat a s klienty jednáme na rovinu.

Nepožadujeme ani žádné poplatky předem. Neblahým zvykem dnešní doby je placení všemožných menších částek a to často za služby, jež by měly být naprosto běžné. U nás to tak není. Získáte-li půjčku, začínáte splácet a to je naprosto vše.

V neposlední řadě Vám garantujeme, že pro nás budete vždy váženým klientem, který má svá individuální přání a potřeby, čemuž se snažíme přizpůsobit. Můžete nám tedy naprosto důvěřovat, stejně jako my důvěřujeme Vám…

Vyplnit žádost o půjčku

Orientační kalkulačka splátek

INFORMAČNÍ KALKULAČKA

Informatívní charakter, jen pro dlouhodobé půjčky.

Výška půjčky:

230.000Kč

Doba splatnosti:

180 měsícu

Výška splátky:

3.700 Kč

VÝHODY PŮJČKY

  • Od 50 000 Kč do 15 000 000 Kč
  • Půjčit si můžete na cokoliv chcete
  • Úrok od 0,5 % měsíčně
  • 2 až 240 měsíců splácení
  • Posouzení žádosti do 2 hodin
  • Realizace služby do 2 dnů

V případě nejasností se podívejte na stránku Nejčastější dotazy, nebo nám zavolejte. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.